White Water Safety czech.cz

White Water Rescue Guide


Stále si říkáme, že nemáme čas, že se nám ho nedostává jako vody, jako vzduchu, pak přijde smrt přítele, spolupracovníka, občana a my si nenajdeme chvilku, ale hodiny a dny a přemýšlíme nad zbytečností jeho smrti.

Zažili jste na vodě událost, která mohla dopadnout špatně, a vy jste si nevěděli rady? Nečekejte, až se to stane i vám, a buďte připraveni dopředu. Nikdy nevíte, co se vám ze záchrany na vodě může hodit i v běžném životě.

Jezdíte rádi na vodu? Pádlujete a chcete se na vodě cítit bezpečně? Naučte se pomoci sami sobě a ostatním!

Na vodu aktivně a bezpečně!

[od 1986]
Aktivní vodácká činnost, turistika a kanoistika na divoké vodě, sjezdy a slalomy v kajaku, série závodů světového poháru a mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě, mezinárodní raftové závody.

[od 1996]
Průvodce a organizátor zájezdů pro rafting, kanoistiku a vodní turistiku v Evropě. Později lektor kurzů první pomoci a záchrany na divoké vodě.

Záchranář na divoké vodě VZS ČČK, průvodce ve smyslu ŽL pro činnost Vodní turistika a rafting a licence mezinárodní raftové federace IRF Trip leader a Instructor, aktivní člen Českého svazu kanoistů, potápěč CMAS, základní horolezecký a parašutistický výcvik.


.: zpět : wws : pomoc : nahoru :.

neco.cz